MASMLJ40A
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ40A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ40A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
Podatkovni listi: MASMLJ40A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
122 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ40A
Številka dela MASMLJ40A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10001 pcs Podatkovni list MASMLJ40A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-6480
1086-6480-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.4A Zmogljivost @ Pogostost -