MASMLJ36CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ36CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ36CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Podatkovni listi: MASMLJ36CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
114 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ36CAE3
Številka dela MASMLJ36CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11962 pcs Podatkovni list MASMLJ36CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-6479
1086-6479-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.6A