FP1107R4-R180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1107R4-R180-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka INDUCTOR, FLAT PAC, 180NH, 2 PAD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1107R4-R180-R
Številka dela FP1107R4-R180-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis INDUCTOR, FLAT PAC, 180NH, 2 PAD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 92080 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija -
Ščitenje - Serija -
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer -
Druga imena 283-5227-2
FP1107R4-R180-R-ND
delovna temperatura -
Tip montaže - Material - jedro -
Induktivnost 180nH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 180nH Inductor DC Resistance (DCR) -
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FP1107R2-R51-R
FP1107R2-R51-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 510NH 42A 0.47 MOHM
Na zalogi: 115551 pcs
Prenesi: FP1107R2-R51-R.pdf
RFQ
FP11080_LISA2-WW-CLIP
FP11080_LISA2-WW-CLIP
Proizvajalci: LEDiL
Opis: LENS ASSY 1POS 9.9MM ROUND
Na zalogi: 6460 pcs
Prenesi:
RFQ
FP1107R2-R15-R
FP1107R2-R15-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 150NH 42A 0.47 MOHM
Prenesi: FP1107R2-R15-R.pdf
FP11082_LISA2-W-CLIP
FP11082_LISA2-W-CLIP
Proizvajalci: LEDiL
Opis: LENS CLEAR 36-46DEG WIDE SNAP IN
Prenesi: FP11082_LISA2-W-CLIP.pdf
FP11084_LISA2-RS-CLIP
FP11084_LISA2-RS-CLIP
Opis: LENS CLEAR 16DEG SPOT SNAP IN
Prenesi: FP11084_LISA2-RS-CLIP.pdf
FP1107R2-R12-R
FP1107R2-R12-R
Opis: FIXED IND 120NH 42A 0.47 MOHM