FP1107R2-R30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1107R2-R30-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1107R2-R30-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 300NH 42A 0.47 MOHM
Podatkovni listi: FP1107R2-R30-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FP1107R2-R30-R
Številka dela FP1107R2-R30-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 300NH 42A 0.47 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111741 pcs Podatkovni list FP1107R2-R30-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm)
Druga imena 513-1638-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 300nH
Višina - sedež (maks.) 0.283" (7.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 300nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm
Trenutna ocena 42A Tok - nasičenost 35A