FP1107R2-R15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1107R2-R15-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1107R2-R15-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 150NH 42A 0.47 MOHM
Podatkovni listi: FP1107R2-R15-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
1280 pcs
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1107R2-R15-R
Številka dela FP1107R2-R15-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 150NH 42A 0.47 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113567 pcs Podatkovni list FP1107R2-R15-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija FLAT-PAC, FP1107
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 513-1637-2
FP1107R2R15R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.283" (7.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm
Trenutna ocena 42A Tok - nasičenost 70A