FP1107R2-R51-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1107R2-R51-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 510NH 42A 0.47 MOHM
Podatkovni listi: FP1107R2-R51-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FP1107R2-R51-R
Številka dela FP1107R2-R51-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 510NH 42A 0.47 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115551 pcs Podatkovni list FP1107R2-R51-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 510nH Višina - sedež (maks.) 0.283" (7.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 510nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm Trenutna ocena 42A
Tok - nasičenost 18A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FP1107R2-R30-R
FP1107R2-R30-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 300NH 42A 0.47 MOHM
Na zalogi: 111741 pcs
Prenesi: FP1107R2-R30-R.pdf
RFQ
FP1107R2-R23-R
FP1107R2-R23-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 230NH 42A 0.47 MOHM
Na zalogi: 109231 pcs
Prenesi: FP1107R2-R23-R.pdf
RFQ
FP11081_LISA2-M-CLIP
FP11081_LISA2-M-CLIP
Proizvajalci: LEDiL
Opis: LENS CLEAR 23DEG MEDIUM SNAP IN
Prenesi: FP11081_LISA2-M-CLIP.pdf
FP1107R2-R15-R
FP1107R2-R15-R
Opis: FIXED IND 150NH 42A 0.47 MOHM
Prenesi: FP1107R2-R15-R.pdf
FP11084_LISA2-RS-CLIP
FP11084_LISA2-RS-CLIP
Proizvajalci: LEDiL
Opis: LENS CLEAR 16DEG SPOT SNAP IN
Prenesi: FP11084_LISA2-RS-CLIP.pdf
FP11080_LISA2-WW-CLIP
FP11080_LISA2-WW-CLIP
Opis: LENS ASSY 1POS 9.9MM ROUND
Prenesi:
FP1107R4-R180-R
FP1107R4-R180-R
Opis: INDUCTOR, FLAT PAC, 180NH, 2 PAD
Prenesi:
FP1107R2-R12-R
FP1107R2-R12-R
Opis: FIXED IND 120NH 42A 0.47 MOHM