FP1107R2-R23-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1107R2-R23-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 230NH 42A 0.47 MOHM
Podatkovni listi: FP1107R2-R23-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FP1107R2-R23-R
Številka dela FP1107R2-R23-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 230NH 42A 0.47 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109231 pcs Podatkovni list FP1107R2-R23-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 230nH Višina - sedež (maks.) 0.283" (7.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 230nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm Trenutna ocena 42A
Tok - nasičenost 45A