FP1107R2-R40-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1107R2-R40-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FP1107R2-R40-R
Proizvajalec / znamka: Bussmann (Eaton)
Opis izdelka FIXED IND 400NH 42A 0.47 MOHM
Podatkovni listi: FP1107R2-R40-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
1280 pcs
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FP1107R2-R40-R
Številka dela FP1107R2-R40-R Proizvajalec Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 400NH 42A 0.47 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87548 pcs Podatkovni list FP1107R2-R40-R.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm)
Druga imena 513-1639-2
FP1107R2R40R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 400nH
Višina - sedež (maks.) 0.283" (7.20mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 400nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm
Trenutna ocena 42A Tok - nasičenost 25A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FP1107R4-R180-R
FP1107R4-R180-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: INDUCTOR, FLAT PAC, 180NH, 2 PAD
Na zalogi: 92080 pcs
Prenesi:
RFQ
FP1107R2-R51-R
FP1107R2-R51-R
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FIXED IND 510NH 42A 0.47 MOHM
Na zalogi: 115551 pcs
Prenesi: FP1107R2-R51-R.pdf
RFQ
FP11083_LISA2-WW-CLIP
FP11083_LISA2-WW-CLIP
Proizvajalci: LEDiL
Opis: LENS CLEAR 45DEG WIDE SNAP IN
Prenesi: FP11083_LISA2-WW-CLIP.pdf
FP1107R2-R30-R
FP1107R2-R30-R
Opis: FIXED IND 300NH 42A 0.47 MOHM
Prenesi: FP1107R2-R30-R.pdf
FP1107R2-R07-R
FP1107R2-R07-R
Opis: FIXED IND 70NH 42A 0.47 MOHM SMD