PD43R-223M
pregled izdelka
Številka dela: PD43R-223M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 660MA 378 MOHM
Podatkovni listi: PD43R-223M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD43R-223M
Številka dela PD43R-223M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 660MA 378 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66375 pcs Podatkovni list PD43R-223M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm)
Druga imena PD43R-223M TR 1500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 378 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 378 mOhm Max
Trenutna ocena 660mA Tok - nasičenost 660mA