PD43R-393K
pregled izdelka
Številka dela: PD43R-393K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 520MA 587 MOHM
Podatkovni listi: PD43R-393K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD43R-393K
Številka dela PD43R-393K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 520MA 587 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68582 pcs Podatkovni list PD43R-393K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm)
Druga imena PD43R-393K TR 1500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 39µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 587 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 587 mOhm Max
Trenutna ocena 520mA Tok - nasičenost 520mA