PD43R-332M
pregled izdelka
Številka dela: PD43R-332M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 1.44A 86 MOHM
Podatkovni listi: PD43R-332M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD43R-332M
Številka dela PD43R-332M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 1.44A 86 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72842 pcs Podatkovni list PD43R-332M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm)
Druga imena PD43R-332M TR 1500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 1.44A 86 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 86 mOhm Max
Trenutna ocena 1.44A Tok - nasičenost 1.44A