PD43R-222M
pregled izdelka
Številka dela: PD43R-222M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.75A 71 MOHM
Podatkovni listi: PD43R-222M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD43R-222M
Številka dela PD43R-222M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 1.75A 71 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81589 pcs Podatkovni list PD43R-222M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm)
Druga imena PD43R-222M TR 1500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1.75A 71 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 71 mOhm Max
Trenutna ocena 1.75A Tok - nasičenost 1.75A