PD43R-123M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD43R-123M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 12UH 800MA 210 MOHM
Podatkovni listi: PD43R-123M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD43R-123M
Številka dela PD43R-123M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 800MA 210 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72053 pcs Podatkovni list PD43R-123M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm)
Ščitenje Unshielded Serija PD43R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PD43R-123M TR 1500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 12µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 210 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Trenutna ocena 800mA Tok - nasičenost 800mA