PD43R-392M
pregled izdelka
Številka dela: PD43R-392M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 1.33A 94 MOHM
Podatkovni listi: PD43R-392M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PD43R-392M
Številka dela PD43R-392M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 1.33A 94 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64663 pcs Podatkovni list PD43R-392M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.165" L x 0.153" W (4.19mm x 3.89mm)
Druga imena PD43R-392M TR 1500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 1.33A 94 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 94 mOhm Max
Trenutna ocena 1.33A Tok - nasičenost 1.33A