DC630R-104K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-104K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630R-104K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 3.21A 95 MOHM TH
Podatkovni listi: DC630R-104K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC630R-104K
Številka dela DC630R-104K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 3.21A 95 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14290 pcs Podatkovni list DC630R-104K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC630R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630R-104K BULK 100
DC630R104K
DN4760
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 3.21A 95 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Trenutna ocena 3.21A Tok - nasičenost 6.8A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DC630-684K
DC630-684K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680UH 1.42A 468 MOHM