DC630-822M
API DelevanAPI Delevan
DC630-822M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630-822M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 10A 9 MOHM TH
Podatkovni listi: DC630-822M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC630-822M
Številka dela DC630-822M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 10A 9 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 27226 pcs Podatkovni list DC630-822M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630-822M BULK 100
DC630822M
DN3409
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 9 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max Trenutna ocena 10A
Tok - nasičenost 24A