DC630-564K
API DelevanAPI Delevan
DC630-564K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630-564K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 1.52A 408 MOHM
Podatkovni listi: DC630-564K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC630-564K
Številka dela DC630-564K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 1.52A 408 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 30011 pcs Podatkovni list DC630-564K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630-564K BULK 100
DC630564K
DN3431
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 560µH Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 560µH Unshielded Wirewound Inductor 1.52A 408 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 408 mOhm Max Trenutna ocena 1.52A
Tok - nasičenost 2.9A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DC630-823K
DC630-823K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82UH 3.44A 83 MOHM TH