DC630-472M
API DelevanAPI Delevan
DC630-472M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630-472M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 11.7A 7 MOHM TH
Podatkovni listi: DC630-472M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC630-472M
Številka dela DC630-472M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 11.7A 7 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 27019 pcs Podatkovni list DC630-472M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630-472M BULK 100
DC630472M
DN3406
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 11.7A 7 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 7 mOhm Max Trenutna ocena 11.7A
Tok - nasičenost 31.5A