DC630-333K
API DelevanAPI Delevan
DC630-333K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630-333K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 4.95A 40 MOHM TH
Podatkovni listi: DC630-333K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC630-333K
Številka dela DC630-333K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 4.95A 40 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32984 pcs Podatkovni list DC630-333K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630-333K BULK 100
DC630333K
DN3416
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 4.95A 40 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Trenutna ocena 4.95A
Tok - nasičenost 11.9A