DC630-224K
API DelevanAPI Delevan
DC630-224K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630-224K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220UH 2.42A 168 MOHM
Podatkovni listi: DC630-224K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC630-224K
Številka dela DC630-224K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 2.42A 168 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 30948 pcs Podatkovni list DC630-224K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630-224K BULK 100
DC630224K
DN3426
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 220µH Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 220µH Unshielded Wirewound Inductor 2.42A 168 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 168 mOhm Max Trenutna ocena 2.42A
Tok - nasičenost 4.6A