DC630-154K
API DelevanAPI Delevan
DC630-154K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630-154K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 2.97A 111 MOHM
Podatkovni listi: DC630-154K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC630-154K
Številka dela DC630-154K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 2.97A 111 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28168 pcs Podatkovni list DC630-154K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630-154K BULK 100
DC630154K
DN3424
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 2.97A 111 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 111 mOhm Max Trenutna ocena 2.97A
Tok - nasičenost 5.6A