DC630-103K
API DelevanAPI Delevan
DC630-103K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630-103K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 9.5A 10 MOHM TH
Podatkovni listi: DC630-103K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC630-103K
Številka dela DC630-103K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 9.5A 10 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 26063 pcs Podatkovni list DC630-103K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630-103K BULK 100
DC630103K
DN3410
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 9.5A 10 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Trenutna ocena 9.5A
Tok - nasičenost 21.5A