DC630-104K
API DelevanAPI Delevan
DC630-104K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630-104K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 3.21A 95 MOHM TH
Podatkovni listi: DC630-104K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC630-104K
Številka dela DC630-104K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 3.21A 95 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 25065 pcs Podatkovni list DC630-104K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC630
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630-104K BULK 100
DC630104K
DN3422
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 3.21A 95 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max Trenutna ocena 3.21A
Tok - nasičenost 6.8A