DC630-102M
API DelevanAPI Delevan
DC630-102M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630-102M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 14A 3 MOHM TH
Podatkovni listi: DC630-102M.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC630-102M
Številka dela DC630-102M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 14A 3 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32035 pcs Podatkovni list DC630-102M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC630
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630-102M BULK 100
DC630102M
DN3400
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 14A 3 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max Trenutna ocena 14A
Tok - nasičenost 68A