DC630-332M
API DelevanAPI Delevan
DC630-332M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630-332M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 12.8A 5 MOHM TH
Podatkovni listi: DC630-332M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC630-332M
Številka dela DC630-332M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 12.8A 5 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 26885 pcs Podatkovni list DC630-332M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630-332M BULK 100
DC630332M
DN3404
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 12.8A 5 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 5 mOhm Max Trenutna ocena 12.8A
Tok - nasičenost 38A