DC630-273K
API DelevanAPI Delevan
DC630-273K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630-273K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 5.72A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: DC630-273K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC630-273K
Številka dela DC630-273K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 5.72A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 26680 pcs Podatkovni list DC630-273K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630-273K BULK 100
DC630273K
DN3415
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 27µH Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 27µH Unshielded Wirewound Inductor 5.72A 30 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Trenutna ocena 5.72A
Tok - nasičenost 13.2A