DC630-684K
API DelevanAPI Delevan
DC630-684K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630-684K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 1.42A 468 MOHM
Podatkovni listi: DC630-684K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC630-684K
Številka dela DC630-684K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 1.42A 468 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32006 pcs Podatkovni list DC630-684K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630-684K BULK 100
DC630684K
DN3432
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 680µH Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 680µH Unshielded Wirewound Inductor 1.42A 468 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 468 mOhm Max Trenutna ocena 1.42A
Tok - nasičenost 2.6A