DC630R-102M
API DelevanAPI Delevan
DC630R-102M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630R-102M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 14A 3 MOHM TH
Podatkovni listi: DC630R-102M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC630R-102M
Številka dela DC630R-102M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 14A 3 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14669 pcs Podatkovni list DC630R-102M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija DC630R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630R-102M BULK 100
DC630R102M
DN4758
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 14A 3 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 3 mOhm Max
Trenutna ocena 14A Tok - nasičenost 68A