DC630R-152M
API DelevanAPI Delevan
DC630R-152M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630R-152M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 13.5A 4 MOHM TH
Podatkovni listi: DC630R-152M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC630R-152M
Številka dela DC630R-152M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 13.5A 4 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33060 pcs Podatkovni list DC630R-152M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630R-152M BULK 100
DN4763
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 13.5A 4 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 4 mOhm Max
Trenutna ocena 13.5A Tok - nasičenost 55.5A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DC630R-123K
DC630R-123K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 9.1A 11 MOHM TH