DC630R-154K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-154K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC630R-154K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 2.97A 111 MOHM
Podatkovni listi: DC630R-154K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC630R-154K
Številka dela DC630R-154K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 2.97A 111 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17663 pcs Podatkovni list DC630R-154K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena DC630R-154K BULK 100
DC630R154K
DN4765
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.830" (21.08mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 2.97A 111 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 111 mOhm Max
Trenutna ocena 2.97A Tok - nasičenost 5.6A