5022-301J
API DelevanAPI Delevan
5022-301J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-301J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 300NH 2.14A 80 MOHM
Podatkovni listi: 5022-301J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-301J
Številka dela 5022-301J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 300NH 2.14A 80 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 63963 pcs Podatkovni list 5022-301J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-301J TR 800
DN2247TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 300nH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 380MHz natančen opis 300nH Unshielded Inductor 2.14A 80 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Trenutna ocena 2.14A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-303G
5022-303G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 30UH 348MA 2.8 OHM SMD
Na zalogi: 23006 pcs
Prenesi: 5022-303G.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD
Na zalogi: 24878 pcs
Prenesi: 5022-302G.pdf
RFQ
5022-302J
5022-302J
Prenesi: 5022-302J.pdf
5022-302F
5022-302F
Prenesi: 5022-302F.pdf
Opis: FIXED IND 300NH 2.14A 80 MOHM