5022-274H
API DelevanAPI Delevan
5022-274H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-274H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270UH 182MA 11 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.5022-274H.pdf2.5022-274H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-274H
Številka dela 5022-274H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270UH 182MA 11 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 38947 pcs Podatkovni list 1.5022-274H.pdf2.5022-274H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-274H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 5.7MHz
natančen opis 270µH Unshielded Inductor 182mA 11 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max
Trenutna ocena 182mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-274J
5022-274J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270UH 182MA 11 OHM SMD
Na zalogi: 64215 pcs
Prenesi: 5022-274J.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 360MA 2.6 OHM SMD
Na zalogi: 54690 pcs
Prenesi: 5022-273J.pdf
RFQ
5022-301F
5022-301F
Opis: FIXED IND 300NH 2.14A 80 MOHM
Prenesi: 5022-301F.pdf
5022-273G
5022-273G
Prenesi: 5022-273G.pdf
Opis: FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD
Prenesi: 5022-302F.pdf