5022-301H
API DelevanAPI Delevan
5022-301H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-301H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 300NH 2.14A 80 MOHM
Podatkovni listi: 5022-301H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-301H
Številka dela 5022-301H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 300NH 2.14A 80 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 41288 pcs Podatkovni list 5022-301H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-301H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 300nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 380MHz
natančen opis 300nH Unshielded Inductor 2.14A 80 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Trenutna ocena 2.14A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-301F
5022-301F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 300NH 2.14A 80 MOHM
Na zalogi: 17551 pcs
Prenesi: 5022-301F.pdf
RFQ
5022-302H
5022-302H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD
Na zalogi: 36470 pcs
Prenesi: 5022-302H.pdf
RFQ
5022-301J
5022-301J
Prenesi: 5022-301J.pdf
Opis: FIXED IND 30UH 348MA 2.8 OHM SMD
Prenesi: 5022-303F.pdf
5022-302G
5022-302G