5022-302H
API DelevanAPI Delevan
5022-302H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-302H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-302H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-302H
Številka dela 5022-302H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36470 pcs Podatkovni list 5022-302H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-302H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 115MHz
natančen opis 3µH Unshielded Inductor 455mA 1.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Trenutna ocena 455mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-301F
5022-301F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 300NH 2.14A 80 MOHM
Na zalogi: 17551 pcs
Prenesi: 5022-301F.pdf
RFQ
5022-302G
5022-302G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD
Na zalogi: 24878 pcs
Prenesi: 5022-302G.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 300UH 178MA 11.5 OHM
Prenesi: 5022-304F.pdf
5022-303J
5022-303J
Opis: FIXED IND 30UH 348MA 2.8 OHM SMD
Prenesi: 5022-303J.pdf