5022-302J
API DelevanAPI Delevan
5022-302J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-302J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-302J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-302J
Številka dela 5022-302J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 61643 pcs Podatkovni list 5022-302J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-302J TR 800
DN2271TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 3µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 115MHz natančen opis 3µH Unshielded Inductor 455mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Trenutna ocena 455mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-302H
5022-302H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD
Na zalogi: 36470 pcs
Prenesi: 5022-302H.pdf
RFQ
5022-301J
5022-301J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 300NH 2.14A 80 MOHM
Na zalogi: 63963 pcs
Prenesi: 5022-301J.pdf
RFQ
5022-304F
5022-304F
Opis: FIXED IND 300UH 178MA 11.5 OHM
Prenesi: 5022-304F.pdf
5022-302G
5022-302G
Prenesi: 5022-302G.pdf
Opis: FIXED IND 30UH 348MA 2.8 OHM SMD
Prenesi: 5022-303F.pdf
Prenesi: 5022-301G.pdf
Prenesi: 5022-303H.pdf
Prenesi: 5022-303J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%