5022-274J
API DelevanAPI Delevan
5022-274J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-274J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270UH 182MA 11 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-274J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-274J
Številka dela 5022-274J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270UH 182MA 11 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 64215 pcs Podatkovni list 5022-274J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-274J TR 800
DN2318TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 270µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 5.7MHz natančen opis 270µH Unshielded Inductor 182mA 11 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max Trenutna ocena 182mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-274H
5022-274H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270UH 182MA 11 OHM SMD
Na zalogi: 38947 pcs
Prenesi: 5022-274H.pdf
RFQ
5022-274F
5022-274F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 19760 pcs
Prenesi: 5022-274F.pdf
RFQ
5022-273G
5022-273G
Opis: FIXED IND 27UH 360MA 2.6 OHM SMD
Prenesi: 5022-273G.pdf
Prenesi: 5022-274G.pdf
Prenesi: 5022-273H.pdf
Opis: FIXED IND 300NH 2.14A 80 MOHM
Prenesi: 5022-301F.pdf
5022-273J
5022-273J
Prenesi: 5022-273J.pdf
Opis: FIXED IND 3UH 455MA 1.8 OHM SMD
Prenesi: 5022-301J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%