5022-273J
API DelevanAPI Delevan
5022-273J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-273J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 360MA 2.6 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-273J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-273J
Številka dela 5022-273J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 360MA 2.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 54690 pcs Podatkovni list 5022-273J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 60 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-273J TR 800
DN2294TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 27µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 25MHz natančen opis 27µH Unshielded Inductor 360mA 2.6 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max Trenutna ocena 360mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-274F
5022-274F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270UH 182MA 11 OHM SMD
Na zalogi: 19760 pcs
Prenesi: 5022-274F.pdf
RFQ
5022-272G
5022-272G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 550MA 1.2 OHM
Na zalogi: 25484 pcs
Prenesi: 5022-272G.pdf
RFQ
Prenesi: 5022-274G.pdf
5022-274H
5022-274H
Prenesi: 5022-274H.pdf
Opis: FIXED IND 300NH 2.14A 80 MOHM
Prenesi: 5022-301F.pdf
5022-274J
5022-274J
Prenesi: 5022-274J.pdf
Prenesi: 5022-272J.pdf
Opis: FIXED IND 27UH 360MA 2.6 OHM SMD
Prenesi: 5022-273H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%