5022-272H
API DelevanAPI Delevan
5022-272H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-272H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 550MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 5022-272H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-272H
Številka dela 5022-272H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 550MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39104 pcs Podatkovni list 5022-272H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-272H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 120MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 550mA 1.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 550mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-271H
5022-271H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 2.285A 70 MOHM
Na zalogi: 43963 pcs
Prenesi: 5022-271H.pdf
RFQ
5022-273J
5022-273J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 360MA 2.6 OHM SMD
Na zalogi: 54690 pcs
Prenesi: 5022-273J.pdf
RFQ
5022-272F
5022-272F
Opis: FIXED IND 2.7UH 550MA 1.2 OHM
Prenesi: 5022-272F.pdf
5022-271G
5022-271G
Prenesi: 5022-271G.pdf
Prenesi: 5022-271F.pdf
Opis: FIXED IND 270UH 182MA 11 OHM SMD