0925R-154J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-154J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-154J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-154J
Številka dela 0925R-154J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37686 pcs Podatkovni list 0925R-154J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 33 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-154J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 150µH Shielded Molded Inductor 75mA 7.9 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 7.9 Ohm Max
Trenutna ocena 75mA Tok - nasičenost 24mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925R-153H
0925R-153H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH
Na zalogi: 50012 pcs
Prenesi: 0925R-153H.pdf
RFQ
0925R-152K
0925R-152K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM
Na zalogi: 75355 pcs
Prenesi: 0925R-152K.pdf
RFQ
0925R-154H
0925R-154H
Opis: FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH
Prenesi: 0925R-154H.pdf
0925R-181K
0925R-181K
Opis: FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
Prenesi: 0925R-181K.pdf
0925R-153K
0925R-153K
Prenesi: 0925R-153K.pdf
0925R-154K
0925R-154K