0925R-181J
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-181J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
Podatkovni listi: 0925R-181J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-181J
Številka dela 0925R-181J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70875 pcs Podatkovni list 0925R-181J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 49 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-181J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 375MHz
natančen opis 180nH Shielded Molded Inductor 585mA 130 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 585mA Tok - nasičenost 585mA