0925R-183J
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-183J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-183J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-183J
Številka dela 0925R-183J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80154 pcs Podatkovni list 0925R-183J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-183J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 26MHz
natančen opis 18µH Shielded Molded Inductor 108mA 3.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Trenutna ocena 108mA Tok - nasičenost 108mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925R-182J
0925R-182J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM
Na zalogi: 60392 pcs
Prenesi: 0925R-182J.pdf
RFQ
0925R-181J
0925R-181J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
Na zalogi: 70875 pcs
Prenesi: 0925R-181J.pdf
RFQ
0925R-184K
0925R-184K
Opis: FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM TH
Prenesi: 0925R-184K.pdf
0925R-182K
0925R-182K
Prenesi: 0925R-182K.pdf
0925R-182H
0925R-182H
Prenesi: 0925R-182H.pdf
0925R-181K
0925R-181K
Prenesi: 0925R-181K.pdf
0925R-221H
0925R-221H
Opis: FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
Prenesi: 0925R-221H.pdf
0925R-183K
0925R-183K
Opis: FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH