0925R-221J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-221J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
Podatkovni listi: 0925R-221J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-221J
Številka dela 0925R-221J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70643 pcs Podatkovni list 0925R-221J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 47 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-221J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 330MHz
natančen opis 220nH Shielded Molded Inductor 545mA 150 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Trenutna ocena 545mA Tok - nasičenost 545mA