0925R-221H
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-221H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
Podatkovni listi: 0925R-221H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-221H
Številka dela 0925R-221H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41254 pcs Podatkovni list 0925R-221H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 47 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-221H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 330MHz
natančen opis 220nH Shielded Molded Inductor 545mA 150 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Trenutna ocena 545mA Tok - nasičenost 545mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925R-222H
0925R-222H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM TH
Na zalogi: 49451 pcs
Prenesi: 0925R-222H.pdf
RFQ
0925R-221K
0925R-221K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 545MA 150 MOHM
Na zalogi: 91937 pcs
Prenesi: 0925R-221K.pdf
RFQ
0925R-184H
0925R-184H
Opis: FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM TH
Prenesi: 0925R-184H.pdf
0925R-184K
0925R-184K
Prenesi: 0925R-184K.pdf
0925R-222J
0925R-222J
Prenesi: 0925R-222J.pdf
0925R-184J
0925R-184J
Prenesi: 0925R-184J.pdf
0925R-222K
0925R-222K
Prenesi: 0925R-222K.pdf
0925R-183J
0925R-183J
Opis: FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH
Prenesi: 0925R-183J.pdf
0925R-183H
0925R-183H
Prenesi: 0925R-183H.pdf
0925R-183K
0925R-183K
Prenesi: 0925R-183K.pdf
0925R-221J
0925R-221J
Prenesi: 0925R-221J.pdf
0925R-223H
0925R-223H
Opis: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM TH
Prenesi: 0925R-223H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%