0925R-182H
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-182H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM
Podatkovni listi: 0925R-182H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-182H
Številka dela 0925R-182H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49996 pcs Podatkovni list 0925R-182H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 43 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-182H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 105MHz
natančen opis 1.8µH Shielded Molded Inductor 217mA 950 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max
Trenutna ocena 217mA Tok - nasičenost 217mA
Podobni izdelki
0925R-182K
0925R-182K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM
Na zalogi: 83009 pcs
Prenesi: 0925R-182K.pdf
RFQ
0925R-181K
0925R-181K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
Na zalogi: 94382 pcs
Prenesi: 0925R-181K.pdf
RFQ
0925R-154K
0925R-154K
Opis: FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH
Prenesi: 0925R-154K.pdf
0925R-183K
0925R-183K
Opis: FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM TH