0925R-153J
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-153J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-153J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-153J
Številka dela 0925R-153J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67627 pcs Podatkovni list 0925R-153J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 38 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-153J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 30MHz
natančen opis 15µH Shielded Molded Inductor 115mA 3.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max
Trenutna ocena 115mA Tok - nasičenost 115mA
Podobni izdelki
0925R-154J
0925R-154J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH
Na zalogi: 37686 pcs
Prenesi: 0925R-154J.pdf
RFQ
0925R-153H
0925R-153H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH
Na zalogi: 50012 pcs
Prenesi: 0925R-153H.pdf
RFQ
0925R-151K
0925R-151K
Opis: FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM
Prenesi: 0925R-151K.pdf
0925R-152K
0925R-152K
Opis: FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM
Prenesi: 0925R-152K.pdf
0925R-152H
0925R-152H
Prenesi: 0925R-152H.pdf
0925R-154K
0925R-154K