0925R-152J
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-152J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM
Podatkovni listi: 0925R-152J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-152J
Številka dela 0925R-152J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62913 pcs Podatkovni list 0925R-152J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 41 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-152J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 115MHz
natančen opis 1.5µH Shielded Molded Inductor 228mA 860 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 860 mOhm Max
Trenutna ocena 228mA Tok - nasičenost 228mA
Podobni izdelki
0925R-154J
0925R-154J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM TH
Na zalogi: 37686 pcs
Prenesi: 0925R-154J.pdf
RFQ
0925R-151K
0925R-151K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM