0925R-153H
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-153H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-153H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-153H
Številka dela 0925R-153H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50012 pcs Podatkovni list 0925R-153H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 38 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-153H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 30MHz
natančen opis 15µH Shielded Molded Inductor 115mA 3.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max
Trenutna ocena 115mA Tok - nasičenost 115mA
Podobni izdelki
0925R-152H
0925R-152H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM
Na zalogi: 51850 pcs
Prenesi: 0925R-152H.pdf
RFQ
0925R-153K
0925R-153K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH