0925R-151J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-151J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM
Podatkovni listi: 0925R-151J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-151J
Številka dela 0925R-151J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72554 pcs Podatkovni list 0925R-151J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-151J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 415MHz
natančen opis 150nH Shielded Molded Inductor 610mA 120 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 610mA Tok - nasičenost 610mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925R-124J
0925R-124J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM TH
Na zalogi: 36919 pcs
Prenesi: 0925R-124J.pdf
RFQ
0925R-152H
0925R-152H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM
Na zalogi: 51850 pcs
Prenesi: 0925R-152H.pdf
RFQ
0925R-151K
0925R-151K
Opis: FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM
Prenesi: 0925R-151K.pdf
0925R-153H
0925R-153H
Opis: FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM TH
Prenesi: 0925R-153H.pdf
0925R-123K
0925R-123K
Opis: FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM TH