0925R-124H
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-124H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-124H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-124H
Številka dela 0925R-124H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21911 pcs Podatkovni list 0925R-124H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 31 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-124H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 120µH Shielded Molded Inductor 88mA 5.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max
Trenutna ocena 88mA Tok - nasičenost 27mA
Podobni izdelki
0925R-123J
0925R-123J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM TH
Na zalogi: 64907 pcs
Prenesi: 0925R-123J.pdf
RFQ
0925R-152H
0925R-152H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM
Na zalogi: 51850 pcs
Prenesi: 0925R-152H.pdf
RFQ
0925R-151K
0925R-151K
Opis: FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM
Prenesi: 0925R-151K.pdf
0925R-123H
0925R-123H
Prenesi: 0925R-123H.pdf
0925R-123K
0925R-123K
Prenesi: 0925R-123K.pdf
0925R-122J
0925R-122J
Opis: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
Prenesi: 0925R-122J.pdf
0925R-151J
0925R-151J
Prenesi: 0925R-151J.pdf
0925R-124K
0925R-124K
Opis: FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM TH
Prenesi: 0925R-124K.pdf
0925R-122H
0925R-122H
Prenesi: 0925R-122H.pdf
0925R-151H
0925R-151H
Prenesi: 0925R-151H.pdf
0925R-122K
0925R-122K
Prenesi: 0925R-122K.pdf
0925R-124J
0925R-124J
Prenesi: 0925R-124J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%