0925R-124J
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-124J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-124J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-124J
Številka dela 0925R-124J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36919 pcs Podatkovni list 0925R-124J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 31 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-124J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 120µH Shielded Molded Inductor 88mA 5.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max
Trenutna ocena 88mA Tok - nasičenost 27mA
Podobni izdelki
0925R-123K
0925R-123K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM TH